Over ons

De Business Opportunity Bus (BOB) is een unieke mobiele barber bus waar u terecht kunt voor een hygienische en ontspannen knipbeurt.

Boek vandaag nog jouw afspraak.
Let wel: Mondkap verplicht

Volg ons
Routebeschrijving

Hoek Wakapasi & Grote Combeweg

Profiel QR code
Kopieer en deel deze QR code voor de directe link naar dit profiel.
Open
Openingstijden vandaag: 11:30 am - 4:00 pm
  • Maandag

    11:30 am - 4:00 pm

  • Dinsdag

    11:30 am - 4:00 pm

  • Woensdag

    11:30 am - 4:00 pm

  • Donderdag

    11:30 am - 4:00 pm

  • Vrijdag

    11:30 am - 4:00 pm

  • Zaterdag

    11:30 am - 4:00 pm

  • Zondag

    11:30 am - 4:00 pm

  • 16 september 2021 12:20 pm lokale tijd

Locatie

Van Roseveltkade 20, Paramaribo, Suriname

Contact gegevens
Maak contact

    Hier adverteren?
    mood_bad
  • Nog geen reacties.
  • Voeg een beoordeling toe
      Social Suriname